DAVET MEKTUBU

Değerli Meslektaşlarım,

Kardiyovasküler Akademi Derneği’nin düzenlemiş olduğu PAH Akademi Kongresi, 9–12 Haziran 2022 tarihleri arasında, On'Live Hotel, Çeşme’de gerçekleşecektir.

Güncel bilimsel verilerin ışığında, farklı görüşlerin özgürce tartışıldığı oturumlarımızda, günlük hayatta siz değerli genç meslektaşlarımızın en çok karşılaştığı ve zorlandığı pulmoner hipertansiyon vakalarını ve çözümlerini tartışacağız. Pratiğin ön planda olduğu kursların da yer alacağı kongremizde, merak ettiğiniz konularda tecrübelerinizi geliştirme fırsatları bulacaksınız. Günlük programımızda kılavuz önerileri ve klinik araştırma sonuçları, pratik hayatımızda karşılaşılan durumların yönetimi ve bu durumların olgu bazlı değerlendirmesi yer alacaktır.

Bilimsel ve yaratıcı düşüncenin ön planda olduğu, fikirlerin tartışılacağı kongremize Kardiyovasküler Akademi Derneği’nin yaşam biçimine uygun olacak şekilde rahat ve özgür giyim tarzı ile katılabilir ve sunum yapabilirsiniz. Önceki yılda olduğu gibi özenle hazırlanmış programımızla Kardiyovasküler Akademi ailesi olarak sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Ömer Kozan
Başkan
Omaç Tüfekçioğlu
Kongre Başkanı
Berkay Ekici
Genel Sekreter